Nový domov pre váš server

Umiestnite svoj server do moderného datacentra v Tiskarskej ulici v Prahe, kde mu poskytneme priestor v racku a pripojenie k internetovej sieti.

Rack housing

Podpora 24/7

Technická podpora v datacentre rieši zákaznícke požiadavky po celý rok 24 hodín denne.

Vysokorýchlostné porty a IPv6

Každý server je pripojený do internetu vyhradeným 1 Gbps portom. K dispozícii je aj 10 Gbps pripojenie. Podporujeme IPv6.

Zákaznícke servery

Do datacentra možno umiestniť 1U, 2U alebo väčšie servery v rackovom vyhotovení. Službu poskytujeme aj tower serverom rôznej veľkosti.

Bezpečnosť datacentra

Vstup do datacentra je povolený len pracovníkom a vopred autorizovaným osobám.

Objednajte si server housing ešte dnes

Chcete radšej rack housing?
Viac o doplnkových službách

Čo si môžete k server housingu ešte objednať?

 • SFTP zálohy

  Vyhradený priestor na dátové storage, kam zákazník zálohuje svoje dáta. Schéma a spracovanie záloh je v réžii zákazníka. Klient k dátam pristupuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu SFTP. Táto ponuka je k dispozícii aj samostatne. Nemusíte odoberať ďalšie serverové služby.

 • Zálohovanie – Bacula

  Riadené zálohovanie dát. Schéma záloh je stanovené ako 1x denne inkrementálna záloha a 1x mesačne full backup. Dáta držíme 30 dní späť. Obnovenie zo zálohy vykonávame (úplne) zadarmo. Zálohovací schému možno upraviť na mieru.

 • Firewall

  K dedikovaným serverom alebo k server housingu možno zakúpiť jednoduchý SW firewall na úrovni hraničných sieťových prvkov alebo fyzický firewall (Cisco ASA a pod.)

 • Administrácia servera 24/7

  Ak si prajete plne spravovať operačný systém servera, prejdite na Managed server. Ide o profesionálnu službu vrátane kompletnej správy HW aj SW servera.

 • Mailhosting

  Umiestnenie emailových schránok zákazníka na mailserver. K dispozícii sú služby: POP3, SMTP, IMAP, webmail, antivírus, antispam. Táto služba nie je určená pre rozosielku obchodných oznámení.

 • Hromadné emaily

  Inteligentná rozosielka emailov s obchodným oznámením. Špeciálne riešenie pre bezproblémové rozoslanie emailov do schránok zákazníkov. Odolné voči spamfiltrom.

Nemáme čo skrývať

Máte záujem o službu server housing a chcete vidieť datacentrum?